Çubuk’ta sineklik ve menfez sistemlerini üreten Yapı Dekor, bu alandaki deneyim ve tecrübesiyle İNTERPEN PVC Kapı ve Pencere sistemlerinin bölge bayisi olarak üretimine de başladı.

Sundukları ürünlerin kalitesiyle ve ısı yalıtımıyla diğer markaların ürünlerinden çok farklı olduğunu ifade eden YAPI DEKOR sahibi Ali Halıcı, şunları söyledi:

 

“Toplum ihtiyaçlarını önceden görüp karşılamaya odaklanmış; üstün hizmet ve ürün kalitesiyle güçlü bir marka ile çalışmak önceliğimizdir. Müşteri beklenti ve memnuniyetine önem veriyoruz. Sattığı ürün ve hizmete satış sonrasında da sahip çıkarak sonuna kadar tam destek vermekteyiz. Kısa süre önce başladığımız sektörde tam donanımlı ve yetenekli bir firmayız. PVC Kapı ve Pencere sistemlerinin yanında sineklik sistemleri üretmekteyiz.“

Yüzlerce farklı modelde kapı ve pencere sistemleri ürettiklerini kaydeden Ali Halıcı, “Hem kalite hem de fiyat konusunda mutlaka bize uğramadan iş yaptırmayın. Hem kalitesi hem profil kalınlığı hem içerisinde kullanılan saç kalınlığı hem de çok daha yüksek güvenlikli kilit sistemlerine sahip olmasından dolayı en çok tercih edilen sistemleri üretmekteyiz. Amacımız çok para kazanmak değil çok dost kazanmaktır. Bu nedenle kaliteye çok daha fazla önem veriyoruz. Ürettiğimiz pencereler pvc  et kalınlığı sayesinde yalıtım özellikleri de çok daha uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır.Ayrıca  ısı ve ses anlamında yüksek yalıtım içermektedirler. Kötü hava koşullarında dahi yıpranma ya da eskime olması söz konusu değildir” dedi.

ADRES: Çubuk Sanayi Sitesi Akik 1 Sokak No:1 Çubuk / ANKARA

TEL: 0312 837 45 71 – GSM: 0531 403 35 01

 

İlgili Yazılar

Google Analytics Alternative