Şu ana kadar özellikleri birkaç defa internete sızan Samsung Galaxy A7 nihayet gün yüzüne çıktı.

Yaptığı resmi duyuru ile Galaxy A7‘yi resmi olarak dünya çapında tüketicilerin beğenisine sunanSamsung bu telefon ile şu ana kadar geliştirdiği en ince telefonu üretmiş oldu. Tam olarak 6.3 mm kalınlığa sahip olan Samsung Galaxy A7, Samsung telefonlar arasında en düşük kalınlığa sahip olan telefon.

Samsung Galaxy A7 oldukça zengin özelliklerle donatılmış. Metal bir bütünleşik gövdeye sahip olan Samsung Galaxy A7 iki farklı model ile piyasaya sürülecek. Samsung Galaxy A7’nin iki modeli de 8 çekirdekli işlemciler kullansa da bu işlemciler farklı işlemciler. Galaxy A7’nin tek SIM versiyonu 32 Bit Exynos 5430 (4 adet 1.8 GHZ + 4 adet 1.3 GHZ çekirdek) işlemciyi kullanıyor. Çift SIM kartlı versiyon ise 64 Bit Snapdragon 615 (4 adet 1.5 GHZ + 4 adet 1.0 GHZ çekirdek) işlemciyi kullanıyor. 2 GB RAM tercih edilen Samsung Galaxy A7’nin 5 MP’lik ön kamerası özçekimler için yüksek kalite sunuyor. Arka kamerada 13 MP çözünürlük tercih edilmiş.

Android 4.4 KitKat işletim sistemiyle birlikte gelen Samsung Galaxy A7’nin detaylı özellikleri şu şekilde:640x624xsamsung-en-ince-telefonu-galaxy-a7yi-resmi-

İlgili Yazılar

Google Analytics Alternative