Bünyesindeki kaliteli markalar ve hayata geçirdiği özel etkinlikleriyle kısa sürede Başkent Ankara’nın dikkatini çeken OneTower Alışveriş ve Yaşam Merkezi, sunduğu lezzetlerle de ‘seçkin’ gurmelerin buluşma noktası haline geliyor.

Hayata geçirildiği Oran bölgesinin önemine uygun yapısı ile misafirlerine kendini özel hissettirenOneTower Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Ankara’da ki lezzet düşkünlüklerini çekecek “gurme mekanlar”ın yeni merkezi olmaya hazırlanıyor.

OneTower AVM’de, Robert’s Coffeefarklı lezzetleri ve teras keyfi ile ziyaretçilerin beğenisini kazanırken, Türkiye’nin en uzun barına sahip New Castleda şıklığı ve lezzetiyle seçkin misafirlerini ağırlıyor.Dünya kahvelerini özel tekniklerle harmanlayan, Starbucks’ın en özel konsepti “Starbucks Reserve” ile kahve severleri gurme lezzetlerle buluşturan OneTower AVM,  Ankara’da başlayıp ünü ülke sınırlarını aşan Big Chefs ile de alışverişi lezzet şölenine çevirmeyi hedefliyor. OneTower AVM, ayrıca yakında açılacak Dubh Linn Cafe ile de Oran’ı yeni bir lezzetle tanıştırmaya hazırlanıyor.

Bünyesindeki lezzet duraklarını özenle seçen OneTower AVM, alışveriş keyfine verilen tatlı molalara keyif katacak.

Google Analytics Alternative