Ankara Optimum Outlet Alışveriş Merkezi, Sevgililer Günü yaklaşırken ziyaretçilerini en romantik dakikalar için birbirinden tutkulu etkinlik ve kampanyalarla ağırlamaya hazırlanıyor. Bu Sevgililer Günü’n de Ankara Optimum’da aşkın dansı Tango ile romantizm rüzgarları eserken 8-12 Şubat tarihleri arasında toplamda en yüksek alışverişi yapan bir kişi ise çift kişilik tatil hediyesi kazanacak.

8-12 Şubat 2016 tarihleri arasında Sevgililer Günü hediyesini Ankara Optimum Outlet AVM Mağazaları’n dan yapan alışveriş severler çift kişilik tatil kazanma şansı yakalayacak. 8-12 Şubat 2016 tarihleri arasında toplamda en yüksek alışverişi yapan bir Optimum Club üyesi Palazzo Ski Mountain Resort’ten 2 gece çift kişilik konaklama hediyesine sahip olacak.

 Aşkın dansı Tango rüzgarları Ankara’da esecek…

Ankara Optimum Outlet AVM Sevgililer Günü’nde aşkın ve tutkunun dansı Tango ile unutulmaz bir gösteriye ev sahipliği yapacak. Canlı orkestrasıyla aşkın dansı Tangoyu tüm çiftlere armağan edecek. Saat 15.00’de başlayacak Tango gösterisi çiftlere aşkın romantik dansını unutulmaz bir sahne şovuyla sunacak.

 

Google Analytics Alternative