Dünya markası olma vizyonuyla yurt içi ve yurt dışında yeni mağazalar ile büyümesini sürdüren Simit Sarayı, Mart ayı boyunca ikisi yurt dışında, dokuzu yurt içinde olmak üzere 11 yeni mağazasını tüketicileriyle buluşturdu

Şubat ayında Londra’da açtığı ilk mağazasının gördüğü yoğun ilgi üzerine, ikinci mağazasını 14 Mart’ta  Londra Bond Street’te hizmete sunan Simit Sarayı, Mart ayında Suudi Arabistan’da da büyümesini sürdürdü ve üçüncü mağazasını ülkenin en büyük alışveriş merkezlerinden Medine Al Noor Mall’da 5 Mart’ta açtı.

Türkiye genelinde de yeni mağaza açılışları ile lezzet tutkunlarıyla buluşmaya devam eden Simit Sarayı, Çanakkale’deki ilk mağazasını 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 100’üncü yıldönümünde hizmete sundu. 27 Mart’ta İstanbul Küçükköy ve 31 Mart’ta ise Üsküdar Simit Sarayı mağazaları hizmete girdi.

Mart ayı boyunca ayrıca Simit Sarayı’nın uygun fiyatlı ürünleri ve zengin menüsünü daha geniş kitlelerle buluşturmak amacıyla büyük siteler, AVM’ler, metro istasyonları ve caddelere yakın mesafelerdeki ana arterler dışındaki sokak ve caddelerde konumlandırıldığı Simit Sarayı Mahalle mağazaları da yeni açılışlarla Türkiye genelindeki büyümesine devam etti. 6 Mart’ta Akkoza, 12 Mart’ta Antalya Serik, 21 Mart’ta Batman Park AVM, 26 Mart’ta Ankara Çayyolu, 28 Mart’ta Antalya Lara  ve 29 Mart’ta Beylikdüzü Beymahall Simit Sarayı Mahalle mağazalarının açılışları gerçekleştirildi.

Yurt içi ve yurt dışında 300’e yakın mağazasında her gün 10 bine yakın çalışanı ile 650 bin kişiyi ağırlayan Simit Sarayı, 2015 yılı sonuna kadar yurt içi ve yurt dışında toplam 457 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

İlgili Yazılar

Google Analytics Alternative