Ülkemiz, yeni ve nitelikli tesisleri, geniş yelpazeli alışveriş olanakları, ihtisaslaşmış seyahat acenteleri ve havayolu şirketleri sayısının çokluğu ile önemli bir turizm merkezi haline gelmiştir.

Ankara’da faaliyet gösteren LİTERATUR A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Murat Sarıtoprak ile turizm, kültür turları ve firması hakkında bir söyleşi gerçekleştirdik.

Çarşı Alem : Literatur A.Ş. çalışmaları hakkında bilgi verir misiniz?

Murat Sarıtoprak : Bugüne kadar edindiğimiz deneyim ve güvenle   hizmetlerimize hedeflerimizi büyüterek  devam ediyoruz.Hizmet kalitesi için; kalite yönetimi uygulayarak hizmet çeşitliliğini arttırıp, memnuniyet odaklı,farklılık yaratan, profesyonel Turizm Acenteliği için tüm alternatifleri değerlendiriyoruz.

Misafirlerimizin vermiş olduğu güvenle turizm sektöründe hedeflerimizi  hep daha iyi hizmet anlayışıyla büyütüyoruz.. Güçlü Operatör hizmet ağının ve teknolojik alt yapımız ile Yurtiçi Yurtdışı Tatil planlarınızı kolaylaştırıyoruz.Otel +Uçak +Transfer işlemlerinizi en uygun fiyat ve alternatif seçenekleriyle   gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye genelinde birçok Kültür,Tatil Turları ve  Tüm Yurtiçi ,Kıbrıs Otelleri ,Yurtdışı Turları, Termal, Kayak tesisleri , Gruplara Özel  Turlar ,Araç kiralama havaalanı& otogardan  özel  transfer hizmetleri,Toplantı ,Kongre Organizasyon hizmetlerini gerçekleştiriyoruz. Hedefimiz beklentilerin  üzerinde hizmet vermektir.

Yurt içi en çok talep gören.ANKARA Hareketli Turlarımız.

Turlarımızda Rehberlik, Ulaşım, Konaklama ve çevre gezileri paket programlıdır.

Karadeniz Turları
Yemyeşil yaylalar, berrak bir gökyüzü ve eşi benzeri bulunmayan büyüleyici manzaraları ile Karadeniz görülmeye değer bir bölge. Bu bereketli toprakların tarihini, mitolojisini, etkileyici kültürünü Karadeniz turu ile daha yakından tanıma fırsatı bulabilirsiniz.Her mevsimin ayrı bir güzelliğini ortaya çıkarttığı Karadeniz’de doğa ile baş başa muhteşem bir tatil için

Ankara Karadeniz Yaylalar ve Batum Turu  Her Hafta Cuma – Cumartesi – Pazar Hareketli Turlara(5-8 gece)YP Konaklamalı farklı program seçenekleriyle gidebilme imkanı sunuyoruz.

Kapadokya Turları
Milyonlarca yıl boyunca yağmur ve rüzgar ile aşındırılarak bugünkü halini alan Kapadokya, adeta bir görsel şölen yeridir. Bu bölgede etkileyici yeryüzü şekilleri kadar yeraltı şehirleri de oldukça dikkat çekici, Bu tarihi mekanlarda iz sürmek istiyorsanız Kapadokya sizin için büyüleyici bir fırsat sunuyor

Her Cuma &Cumartesi Hareketli (1gece -2 gece)YP Konaklamalı  alternatif turlarımız mevcuttur.
* (GÖREME AÇIK HAVA MÜZESİ – ÜÇGÜZELLER – SİNASSOS – UÇHİSAR – ÜRGÜP – ONTAŞ Atölyesi
* (ÇAVUŞİN – PAŞABAĞI – AVANOS – Çanak/Çömlek Atölyesi – DERVENT VADİSİ – KIZILIRMAK – HACI BEKTAŞ, DERİNKUYU YERALTI ŞEHRİ – NARLIGÖL – IHLARA VADİSİ – TUZ GÖLÜ )

Likya Turları
Ankara Likya (Fethiye, Kaş, Dalyan) Turu  Her Cuma Hareket – 5 Gece

Tüm mutlu ve güzel anların toplamı  Likya bölgelerinde Sakin koylarda ve sahillerde gezerken güneşin verdiği sağlık ve enerjiyi iliklerinize kadar hissedersiniz ve mutluluk sizi bulur.. Günlük hayatta yaşadığınız stres ve koşturma burada yoktur. Burada zaman durağandır, sizin hızınıza ayak uydurur. İsterseniz hızlı, isterseniz yavaş akarHiç unutmayacağınız bir tatil olacak Likya Turu.
*Bayram Turları  *Gap Turları *Hafta Sonu Günübirlik Turları(Eskişehir ,Amasra,Abant, İnkumu,Beypazarı,
*Yurtdışı Turlarında  Bayrama Özel Fırsatlar (Prag Turları,Viyana Turları,Avrupa Turları,Afrika Turları,Uzakdoğu Turları vb)

Literatur Turizm Tüm Tatil programlarında %30 varan indirim+9 ay taksit imkanı sağlıyor.

KONGRE  TOPLANTI ORGANİZASYON
Kongre organizasyonlarında başarısı,deneyimli bilgi birikimine bağlı profesyonel ekibimiz, gerekli her türlü teknik ekipmanımız ve çözüm ortaklarımızla istekleriniz doğrultusunda iz bırakan etkinlikler organize etmek,,yaratıcı fikirler üretmek bizim işimiz. Ulusal ve Uluslararası en kapsamlı organizasyonları gerçekleştirerek,(üretim,çözüm,sonuç) hedefinize ulaşmanız konusunda sizlere yardımcı olmaktayız.

Her türlü özel,kurumsal seminer, sempozyum, konferans gibi toplantılarınız için yapılacak tüm hizmetleri profesyonel ekiple titizlikle organize edip,sizin hedeflerinize göre detaylandırıp başarılı sonuçlar sağlıyoruz. Siz istediğinizi söyleyin uzman kadromuz sizin için programın her aşamasını hazırlayıp hizmetini  memnuniyetle gerçekleştirsin.

Literatur ailesi olarak yenilikçi ,kaliteyi ilke edinmiş uzman kadromuzla hizmetlerimizde, müşterilerimizin güveni ve memnuniyeti en büyük kazancımızdır.

LİTERATUR TURİZM SEYAHAT A.Ş.

  Adres : EskiŞehir  Yolu 14. km 348 / 29 Dekocity / Ümitköy / ANKARA
  Telefon : +90.312 418 0008
  GSM : +90.552 418 0008
  Fax : +90.312 236 10 36
  Mail : www.litera-tur.com

info@litera-tur.com

 

 

 

siz-dusleyin-biz-gerceklestirelim-1 siz-dusleyin-biz-gerceklestirelim-2 siz-dusleyin-biz-gerceklestirelim-3 siz-dusleyin-biz-gerceklestirelim-4 siz-dusleyin-biz-gerceklestirelim-5

 

İlgili Yazılar

Google Analytics Alternative