Online alışverişin güvenli adresi GittiGidiyor ve oyun dünyasında devrim yaratan Sony PlayStation® iş birliği yaparak, çocuklara daha iyi bir gelecek sağlamak için çalışan AÇEV, Darüşşafaka Cemiyeti ve TOÇEV’e destek veriyor

6-14 Temmuz günleri arasında GittiGidiyor üzerinden açık artırmayla satışa sunulacak olan PlayStation®4 20. Yıl Özel Sürümü’ne sahip olma fırsatını yakalayanlar, aynı zamanda çocuklara daha iyi bir gelecek sağlamak için çalışan sivil toplum kuruluşlarına katkıda bulunmuş olacak.

Online alışverişin güvenli adresi GittiGidiyor ve 3 Aralık 1994 tarihinde piyasaya sürdüğü PlayStation® oyun konsolu ile oyun dünyasında bir devrim yaratan Sony iş birliği yaparak, çocuklara daha iyi bir gelecek sağlamak için çalışan AÇEV, Darüşşafaka Cemiyeti ve TOÇEV’e destek veriyor. İş birliğinin merkezinde Sony PlayStation® oyun konsolunun 20. yıldönümü için tasarlanan PS4™ özel sürümü yer alıyor. Tüm dünyada yalnızca 12 bin 300 adet üretilen PS4™ 20. Yıl Özel Sürümün birer adedi, Sony tarafından AÇEV, Darüşşafaka Cemiyeti ve TOÇEV’e bağışlandı. PS4™ 20. Yıl Özel Sürümü, gittigidiyor.com web sitesinde, bu kuruluşların online mağazalarında, 6-14 Temmuz günleri arasında yapılacak ve üçer gün sürecek açık artırmalar ile satılacak.

Açık artırmaya katılanlar, tüm aksesuarları “Orijinal Gri” renkte olmak üzere, özel bir hatıra kutusunda sunulacak olan PlayStation®4’e sahip olma fırsatı yakalarken, aynı zamanda çocuklara daha iyi bir gelecek sağlamak için çalışan sivil toplum kuruluşlarına katkıda bulunmuş olacak.

Google Analytics Alternative