Türkiye’nin Lovemark’ları 2015” araştırması kapsamında bu yıl ilk kez tüketicilere en sevdikleri süt ve süt ürünleri markası soruldu. Sütaş, süt ve süt ürünleri kategorisinde Türkiye’nin en sevilen markası seçildi

MediaCat-Ipsos işbirliğiyle bu yıl 8’inci kez gerçekleştirilen Türk tüketicisinin en sevdiği markaları belirleyen Türkiye’nin Lovemark’ları 2015 Araştırmasının sonuçları ilan edildi.

4 Mayıs – 21 Haziran günleri arasında gerçekleştirilen araştırmada, Türkiyeyi temsil edecek şekilde 12 kentte, 15-55 yaş arasında kadın ve erkek toplam 2 bin kişiyle görüşüldü. Halkın en çok sevdiği ve saydığı markaları belirleyen, insanların kolay kolay vazgeçemeyeceği, hayatından çıkaramayacağı markaları anlamak amacıyla geliştirilen araştırma kapsamında bu yıl ilk kez tüketicilere en sevdikleri süt ve süt ürünleri markası soruldu. “Türkiye’nin Lovemark’ları 2015 Araştırması”nın sonuçlarına göre süt ve süt ürünleri kategorisinde Sütaş, Türkiye’nin en sevilen markası seçildi. “Türkiye’nin Lovemark’ları” araştırmasının ödül töreni, Kasım ayında düzenlenecek Brandweek İstanbul kapsamında İstanbul Kongre Merkezi’n de gerçekleştirilecek.

 

İlgili Yazılar

Google Analytics Alternative