Bitkisel gıda takviyesiyle üretim yapan Has Çağlar Yeni Grup Sıvı, Kahve, Çikolata ve Jel ürünlerini ülke geneli 76 bayisiyle tüketicilerle buluşturuyor.

Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çağlar ürünler hakkında verdiği bilgilerde; ” Ürünlerimiz bitkisel gıda takviyeli olup cinsel performans artırıcı, bölgesel zayıflama ve hücre yenileyici özelliklere sahiptir” dedi.

Hasan Çağlar açıklamalarına şöyle devam etti; Ürünlerimiz Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylı olup önerilen şekilde kullanıldığı takdirde hiç bir yan etkisi bulunmamaktadır. Bayanlar ağırlıklı olarak bölgesel zayıflama ürünlerimize çok talep göstermektedir. Bu ürünümüzden kullanırken yemeden, içmeden kesmenize gerek yok. Özellikle karın bölgesinde biriken yağları eritiyor.

Performansa yönelik ürünlerimiz eşler arasında yaşanan cinsel sıkıntıların çözümünün yanı sıra önerilen dozlarda belli bir süre kullanıldığında vücudumuzda ki hücrelerinde yenilenmesine yardımcı oluyor. Eşler arasında yaşanan cinsel sorunların çözülmesinde büyük yardımcı olan ürünlerimiz birçok yuvanın da yıkılmasına engel olduğu için sosyal yönden de topluma bir katkımız olmaktadır.

2010 yılında faaliyete geçirdiğimiz firmamızla DJEEP, MAXMAN72 adlı ürünlerimiz ile  ülkemizin       7 coğrafi bölgesinde 76 bayimiz ile hizmet vermekteyiz. Zaman zaman düzenlenen fuarlara katılım sağlayarak halkımıza ürünlerimizi bilgilendirme çalışmaları yapıyoruz.

Grubumuz; 2007 yılından itibaren Ortadoğu’ya ihracat yapan Hazal Kağıt Peçete Ltd.Şti. ile güçlü bir ortaklığa girecek olup iki grubun üretmiş olduğu ürünlerin Türkiye ve Ortadoğu satışını birlikte yürüterek  daha da  güçlenecektir

Bazı ürünlerimizin özellikler şunlardır;

JARJÖR LİKİT: Ginseng ve Epimedyum bitki özlerinden elde edilerek yapılıp, soğuk içilen performans arttırıcı bir üründür.

KAHVE: Panaks, Ginseng, Süt Tozu ve bir miktar kafein ilave edilerek hazırlanan performans arttırıcı üründür. Bir fincan sıcak suya karıştırılarak içilir.

ÇİKOLATA (ERKEK – BAYAN ): Ginseng, Zencefil, Cakşir Otu, Kakao Yağı, Kakao, Süt ve Vanilya Aromaları içeren performans arttırıcı bir üründür. Serin yerde muhafaza edilmesi gerekir.

JEL: Meyve Aromaları, bitkisel özlerden ve az miktarda kafein katılarak hijyenik ortamda hemize edilmiş, oral yolla alınan performans arttırıcı bir üründür.

Adres: Libya Cad. NO: 39/10 Küçükesat / Ankara
Tel: 0312 482 23 30 – 0543 542 07 03
Web Sitesi : http://www.hascaglaryenigrup.com

caglar-grup-1 caglar-grup-2 caglar-grup-3 caglar-grup-4 caglar-grup-5 caglar-grup-6 caglar-grup-logo

İlgili Yazılar

Google Analytics Alternative