OLUR OLUR FİLM AFİŞİ 2

OLUR OLUR

Vizyon Tarihi :07 Kasım 2014

Yapımı                :2014 – Türkiye

Tür                      :Komedi

Yönetmen       :Kerem Çakıroğlu

Oyuncular      :Ayten Uncuoğlu,  Alper Kul,  Mehmet Özgür,  Aylin Kontente,  Ayça Varlıer

Senaryo           :Alper Kul

FİLM ÖZETİ : Bana Bir Soygun Yaz”, “Sümela’nın Şifresi: Temel” ve “Moskova’nın Şifresi Temel” filmlerinin yapımcısı, televizyon ve tiyatro sahnesindeki çalışmalarının yanı sıra sinemada da seyircisini gülmeye alıştıran Alper Kul’un yeni projesini beyaz perdeye taşıyor. Alper Kul ve Ali Kobanbay’ın senaryosunu yazdığı “Olur Olur” eğlenceli olduğu kadar sürprizli de bir hikâyeyi beyazperdeye taşıyacak. Yeni sezonun kahkaha iddialı filmi, İstanbul’un çeşitli semtlerinde çekiliyor.

GECE FİLM AFİŞİ 2

GECE

Vizyon Tarihi :14 Kasım 2014

    Yapımı       :2014 – Türkiye

Tür                 :Dram

Yönetmen       :Erden Kıral

Oyuncular      :Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat, Vildan Atasever, İlyas Salman, Nur Sürer

FİLM ÖZETİ: Paramparça olmuş bir ailenin çarpıcı öyküsünü gözler önüne seren Gece, İzmir’e yerleşen 4 çocuklu bir ailenin dramı… Yeni hayatlarına alışamayan babanın evi terk etmesi ve evin ağabeyi Zahit’in de ortalarda olmamasıyla aile dağılır. Ailenin talihsiz kaderinden nasibini almış evin büyük güzel kızı Süsen bu dağılıştan en çok etkilenen kişisidir. Çocukluk aşkı Yusuf ile evlenen Süsen, zamanla Yusuf’un değişen karakteri ve ağır yaşam koşulları nedeniyle aile kurma ümidini kaybeder.. Aralarındaki aşk git gide ümitsiz bir hal almaya başlar ama birbirlerinden de kopamayan çift hayatın onlara çizdiği çarpık yolda her şeye rağmen birlikte yürümektedirler.

Serena-Film-Afişi 2

SERENA

Vizyon Tarihi :07 Kasım 2014

Yapımı:2014 – ABD ,  Çek Cumhuriyeti ,  Fransa

Tür :Dram

Süre    :109 Dak.

Yönetmen :Susanne Bier

Oyuncular      :Bradley Cooper ,  Jennifer Lawrence ,  Toby Jones , Rhys Ifans ,  Blake Ritson

Senaryo :Christopher Kyle

Yapımcı :Mark Cuban ,  Ben Cosgrove

FİLM ÖZETİ: 1929 yılında George ve Serena Pemberton Kuzey Carolina’ya yerleşmek için yaşadıkları Boston kentinden ayrılan genç bir çifttir. Yeni yerleşim yerlerinde sadece ev değil, sıfırdan bir hayat inşa ederler ve kerestecilik işinde yükselirler. Serena genç ve güzel olduğu kadar yetenekli ve kurnaz bir kadındır. Kocasının başarısına daima destek olan Serena önlerini kesmek isteyen herkesin de ayağını bir biçimde kaydırır. Fakat kendisine dair bilmediği önemli bir gerçek kısa sürede ortaya çıkar. Serena hamile kalamıyordur, sevgili kocasına asla bir çocuk veremeyecektir. Bu haber Serena’nın iyice hırslanmasına yol açar ve kıskançlığını tırmandırır. Çünkü George’un onların evliliklerinden önce başka bir kadından gayrimeşru çocuğu olmuştur. Serena hayata karşı tüm hıncını bu çocuğu ortadan kaldırmak için kullanacaktır. ayrıca da film, Serena romanından uyarlamadır.

 

İlgili Yazılar

Google Analytics Alternative