Başkent Ankara’nın yeni cazibe merkezlerinden Batıkent Çakırlar Karacakaya’da geçtiğimiz yıl inşaatına başlanan Mebuskent projesinin birinci yılı tamamlandı. İnşaat alanında oluşturulmuş örnek daire ve satış ofisinde detaylı tanıtımları yapılan Mebuskent projesinde tapular da hazır.

Basın Lansman, temsili temel atma ve satış ofisi açılış günü etkinlikleri geçtiğimiz Haziran ayı içerisinde Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu eski ve yeni Milletvekilleri, iş adamları, Keçiören ve Yenimahalle Belediye Başkanları ile kalabalık bir vatandaşın katılımıyla Mebuskent Şantiye Alanında muhteşem bir tören ile gerçekleşti.

Ayhan Kardeşler, Ayhan Can Kardeşler, Angora Ahşap, HSN İnşaat, Taşpınar ve Niğde Pazarı gibi sektörün önde gelen firmalarının AYMOR Grup bünyesinde bir araya gelerek başlattıkları Mebuskent konut ve Yaşam Kompleksi projesi  birinci yılını tamamladı.

Yeni Bir Şehir Yeni Bir Yaşam sloganıyla Batıkent Çakırlar Karacakaya bölgesinde başlatılan 388 bin metrekarelik dev proje son hızıyla devam ederken villalar ve çok katlı daireler bir bir yükseliyor.

DOĞASEVER BİR ŞEHİR

Doğayla iç içe konfor ve huzurun bir arada sunulduğu Mebuskent’te 2016 yılında tamamlanmak üzere  332 adet villa ve 10 blokta 602 daire inşaa ediliyor.

Yaklaşık 88 bin metrekaresi yeşil alan olarak planlanan projede 23 bin adet ağaç ve çeşitli bitkilerden oluşan botanik park, 5 bin metrekarelik Alışveriş Merkezi, 2 bin metrekarelik spor kompleksi yaklaşık 14 bin metrekarelik bir alana kurulu golf sahası, Yüzme havuzu, yürüyüş ve bisiklet yolları, açık hava dinlenme alanları, süs havuzları, otopark ve güvenlik hizmetleri ve daha bir çok imkan yer alıyor.

Mebuskent Ankara’nın bir ucundan diğer ucuna bağlantı güzergahlarına 25 dakikalık mesafede  temiz hava, doyasıya yeşil, sakin ve konforlü bir yaşam arayışında bulunan herkes için ideal bir proje…

SAYGIN KENT MEBUSKENT’TE MİLLETVEKİLLERİ BİR ARADA

Önceki dönem milletvekilleri ve halen meclis çatısı altında çeşitli siyasi partilerde yer alan milletvekillerinin oluşturduğu organizasyonla işbirliği halinde yürütülen Mebuskent Projesi, yeni bir ev hayali kuran herkes için seçkin bir yaşam vaat ediyor.

Her siyasi partiden milletvekilinin bir arada yaşamak için oluşturduğu bu organizasyon ile Mebuskent, milletvekillerinin şehri olarak anılacak… Milletvekilleri Mebuskent’te huzurlu ve sakin bir yaşam için bir arada olacak.

HER BÜTÇEYE UYGUN DAİRE SEÇENEKLERİ

Her bütçeye uygun seçeneklerde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin ve villaların satışa sunulduğu proje yoğun ilgi gördü.  Ankara’nın yükselen değeri olarak ifade edilen Karacakaya bölgesinde gerçekleştirilen bu proje aynı zamanda yatırımcılarına da yüzde yüze varan kazanç fırsatı sunması özelliğiyle en plana çıkıyor.

 sehri-mebuskent logo MEBUSKENT 2

İlgili Yazılar

Google Analytics Alternative